Beton Kırma Denizli

betonkırma - Beton Kırma Denizli

As Karot, Denizli de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Denizli ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Denizli ,beton kırım işi Denizli,kiralık kırıcı
Denizli, beton kırma makinaları Denizli ,kiralık beton kırıcılar Denizli,döşeme beton kırma Denizli,perde beton kırımı Denizli, kolon kırma Denizli, döşeme kırımı Denizli, merdiven kırma Denizli, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Denizli da beton delme ,beton kesimi Denizli,beton kırma Denizli ,bina güçlendirme Denizli , kontrollü bina yıkımı Denizli kimyasal dübel Denizli , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Denizli şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,